Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Προηγούμενος μήνας Προηγούμενη μέρα Επόμενη μέρα Επόμενος μήνας
Ανά έτος Ανά μήνα Ανά εβδομάδα Σήμερα Αναζήτηση Μετάβαση στον μήνα

1st Football Cup Meteora 2017
Από Παρασκευή 16 Ιουνίου 2017
Έως Δευτέρα 19 Ιουνίου 2017

Γήπεδα: Στάδιο Καλαμπάκας «Βασίλης Καρακίτσιος», Διάβας, Σαρακίνας, Θεόπετρας και Καστρακίου


unnamed 4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΕΦΗΒΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΗΦΙΣΙΑ

 

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ

 

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 
   

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

15.45

ΕΦ – 2ος-1η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΜΕΤΕΟΡΑ

 

16-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

17.00

ΕΦ – 1ος-1η

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

16-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

19.30

ΕΦ – 2ος-1η

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

16-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

19.30

ΕΦ – 1ος-1η

ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2

 
   

17-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

9.00

ΕΦ – 2ος-2η

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΕΤΕΟΡΑ

 

17-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

9.00

ΕΦ – 1ος-2η

ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΚΗΦΙΣΙΑ

 

17-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

10.15

ΕΦ – 2ος-2η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

17-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

10.15

ΕΦ – 1ος-2η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 
   

18-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

9.00

ΕΦ – 2ος-3η

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

18-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

9.00

ΕΦ – 1ος-3η

ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

11.30

ΕΦ – 2ος-3η

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΜΕΤΕΟΡΑ

 

18-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

11.30

ΕΦ – 1ος-3η

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2

 
   

18-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

16.45

ΕΦ-FAIR PLAY

4ος 1ου ομιλου

4ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

17.00

ΕΦ-ΕΥ ΑΓΩΝ.

3ος 1ου ομιλου

3ος 2ου ομιλου

 

19-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

08.45

ΕΦ-ΤΕΛΙΚΟΣ

1ος 1ου ομιλου

1ος 2ου ομιλου

 

19-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

08.45

ΕΦ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ

2ος 1ου ομιλου

2ος 2ου ομιλου

 
 

 ΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

ΑΚ.COERVER

 

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΜΕΤΕΩΡΑ

 
   

16 -Iουν 

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

15.45

ΠΑΙΔ-2ος-1η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

16-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

18.15

ΠΑΙΔ-2ος-1η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 

16-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

18.15

ΠΑΙΔ-1ος-1η

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

16-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

19.30

ΠΑΙΔ-1ος-1η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΚ.COERVER

 
   

17-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

10.15

ΠΑΙΔ-1ος-2η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

17-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

17.00

ΠΑΙΔ-2ος-2η

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

17-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

18.15

ΠΑΙΔ-1ος-2η

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΑΚ.COERVER

 

17-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

9.00

ΠΑΙΔ-2ος-2η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 
   

18-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

9.00

ΠΑΙΔ-1ος-3η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

10.15

ΠΑΙΔ-2ος-3η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

18-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

10.15

ΠΑΙΔ-2ος-3η

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

18-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

10.15

ΠΑΙΔ-1ος-3η

ΑΚ.COERVER

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 
   

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

19.30

ΠΑΙΔ-ΤΕΛΙΚΟΣ

1ος 1ου ομιλου

1ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

19.30

ΠΑΙΔ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ

2ος 1ου ομιλου

2ος 2ου ομιλου

 

19-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

08.45

ΠΑΙΔ-FAIR PLAY

4ος 1ου ομιλου

4ος 2ου ομιλου

 

19-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

10.00

ΠΑΙΔ-ΕΥ ΑΓΩΝ.

3ος 1ου ομιλου

3ος 2ου ομιλου

 
 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ-Α

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

ΑΚ.COERVER

 

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
   

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

17.00

ΠΑΜ-Α-2ος-1η

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

16-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

17.00

ΠΑΜ-Α-2ος-1η

ΜΕΤΕΩΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

16-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

17.00

ΠΑΜ-Α-1ος-1η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

 

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

19.30

ΠΑΜ-Α-1ος-1η

ΑΚ.COERVER

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

10.15

ΠΑΜ-Α-2ος-2η

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

17-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

11.30

ΠΑΜ-Α-1ος-2η

ΑΚ.COERVER

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

 

17-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

11.30

ΠΑΜ-Α-2ος-2η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

11.30

ΠΑΜ-Α-1ος-2η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

17.00

ΠΑΜ-Α-1ος-3η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ.COERVER

 

17-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

17.00

ΠΑΜ-Α-2ος-3η

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

18.15

ΠΑΜ-Α-2ος-3η

ΜΕΤΕΩΡΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

19.30

ΠΑΜ-Α-1ος-3η

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

 
   

18-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

18.00

ΠΑΜΠ-FAIR PLAY

4ος 1ου ομιλου

4ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΘΕΟΠΕΤΡΑ

18.00

ΠΑΜΠ-ΕΥ ΑΓΩΝ.

3ος 1ου ομιλου

3ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

18.15

ΠΑΜΠ-ΤΕΛΙΚΟΣ

1ος 1ου ομιλου

1ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

18.15

ΠΑΜΠ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ

2ος 1ου ομιλου

2ος 2ου ομιλου

 
 

 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

ΜΕΤΕΩΡΑ 2

 

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

 

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 
   

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

18.15

ΠΜ-Β-1η

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

16-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

18.15

ΠΜ-Β-1η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

11.30

ΠΜ-Β-2η

ΜΕΤΕΩΡΑ 2

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

9.00

ΠΜ-Β-2η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

19.30

ΠΜ-Β-3η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΜΕΤΕΩΡΑ 2

 

17-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

18.15

ΠΜ-Β-3η

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

 
   

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

9.00

ΠΜ-Β-4η

ΜΕΤΕΩΡΑ 2

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2

 

18-Ιουν

ΔΙΑΒΑ

10.15

ΠΜ-Β-4η

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 
   

18-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

16.45

ΠΜ-Β-5η

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

17.00

ΠΜ-Β-5η

ΜΕΤΕΩΡΑ 2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

 
   

19-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11

10.00

ΠΑΜ-Β-ΤΕΛΙΚΟΣ

1ος  ομιλου

2ος  ομιλου

 

19-Ιουν

ΣΑΡΑΚΙΝΑ

10.00

ΠΑΜ-Β-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ

3ος  ομιλου

4ος  ομιλου

 
 

JUNIOR

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ.COERVER

 

ΑΚ.COERVER  2

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

ΜΕΤΕΩΡΑ

 
   

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

17.00

JUNIOR-2oς-1η

ΑΚ.COERVER  2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

17.00

JUNIOR-2oς-1η

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

18.15

JUNIOR-1oς-1η

ΑΚ.COERVER

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

 

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

19.30

JUNIOR-1oς-1η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

9.00

JUNIOR-1oς-1η

ΑΚ.COERVER

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

9.00

JUNIOR-2oς-1η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

10.15

JUNIOR-2oς-1η

ΑΚ.COERVER  2

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

11.30

JUNIOR-1oς-1η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

17.00

JUNIOR-2oς-1η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

17.00

JUNIOR-1oς-1η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

18.15

JUNIOR-1oς-1η

ΑΚ.COERVER

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

19.30

JUNIOR-2oς-1η

ΑΚ.COERVER  2

ΜΕΤΕΩΡΑ

 
   

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

17.00

JUNIOR-FAIR PLAY

4ος 1ου ομιλου

4ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

17.00

JUNIOR-ΕΥ ΑΓΩΝ.

3ος 1ου ομιλου

3ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

18.15

JUNIOR-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ

2ος 1ου ομιλου

2ος 2ου ομιλου

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1

19.30

JUNIOR-ΤΕΛΙΚΟΣ

1ος 1ου ομιλου

1ος 2ου ομιλου

 
 

 PROJUNIOR

ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΤΕΩΡΑ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
   

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

18.15

PROJUNIOR-1η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

16-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

19.30

PROJUNIOR-1η

ΜΕΤΕΩΡΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

10.15

PROJUNIOR-2η

ΜΕΤΕΩΡΑ

ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

11.30

PROJUNIOR-2η

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
   

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

18.15

PROJUNIOR-3η

ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

19.30

PROJUNIOR-3η

ΜΕΤΕΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 
   

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

18.15

PRO-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ

3ος ομιλου

4ος ομιλου

 

18-Ιουν

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2

19.30

PRO-ΤΕΛΙΚΟΣ

1ος ομιλου

2ος ομιλου

 

Σύνδεση Χρήστη